Aiad

puitaiad, puitaed, aiad

Puitaed

Puitaiad on levinum aiatüüp eramute juures. Peamiselt tehakse esiaed puidust ning naabrite vahelised aed võrgust. Puitaiad võib jagada kaheks: vertikaalnelippaed ja horisontaallaud aed. Lippaia puhul on võimalik lipi otsa lõigata erinevalt: kaarega, sirgelt, nurga all jne.
Puitaia puhul on viimistlus variante palju – värvitud, immutatud, katteliistuga, topelt lauga/lipiga

Vaata tehtud töid galeriist.

Küsi pakkumist!


 

Keevisvõrk

Keevisvõrk

Keevisvõrkaed on hea lahendus kruntide vaheliseks aiaks ja erinevate alade piiramiseks, samuti ka avalike hoonete ja alade ümber. Keevisvõrgu kõrgusteks on 1m, 1,2m 1,5m 1,8m ja 2m. Eramute ja juures kassutatakse üldiselt keevisvõrku mille,  võrgusilm on 50x100mm ja traadi paksus 2-2,5mm. saadaval on ka erititugeval keevisvõrk mille võrgusilm 50×50 ja traadi paksus 3mm.  Keevisvõrk on tsingitud ja kaetud rohelise PVC-ga, saadaval on ka ainult tsingitud keevisvõrku. Keevisvõrguga kasutatakse profiil poste, millel on spetsiaalne kinnitusriba, kuhu kinnitatakse roostevaba klipsiga võrk kindlalt kinni. Keevisvõrgu puhul tuleb kasutada kaldtugesid.

Vaata tehtud töid galeriist.

Küsi pakkumist!


 

Punutud võrkaed

Punutud võrkaed

Punutud võrkaed on hea lahendus kruntide vaheliseks aiaks ja erinevate alade piiramiseks, samuti ka avalike hoonete ja alade ümber. Punutud võrkaia kõrgusteks on 1m, 1,2m 1,5m 1,8m ja 2m  Eramute ja juures kasutatakse üldiselt punutudvõrku mille,  võrgusilm on 50x50mm ja traadi paksus 2-2,8mm. Punutudvõrk on tsingitud ja kaetud rohelise PVC-ga, saadaval on ka ainult tsingitud punutudvõrku. Punutudvõrguga kasutatakse ümarposte, mille läbimõõdud on 38-50mm, sõltuvalt aia kõrgusest. Punutudvõrgu puhul tuleb kasutada kaldtugesid.

 Vaata tehtud töid galeriist.


Küsi pakkumist!

 


Keevispaneel

Keevispaneel

Keevispaneelaed on hea lahendus, kui soovite tugevat ja vastupidavat aeda. Keevispaneelaed sobib eramute ümber,  kui ka avalike hoonete ümber – lasteaiad, koolid, spordiväljakud. Kasutatakse tihti tööstusalade piiramiseks. Keevispaneelide kõrgusteks on 1,03m, 1,23m 1,43m, 1,53m 1,73m ja 2,03m. Keevispaneele on kahte varianti 3D ja 2D erinevus seinseb nende kujus. 3D paneelis on üleval keskel ja all väljuulatuvad kolmnurgad, mis annavad paneelile tuguvuse. 3D paneeli traadi paksus on kas 4mm või 5mm. 2D panelil on veritkaalsed traadid 8mm või 6mm ja horisontaalsed 6mm või 5 mm Keevispaneeli on tsingitudd ja tsingitu ja värvitud (üldjuhul roheline RAL 6005) Keevispaneeli saab värvida ka mistahes värvi mis on RAL kataloogis.
Keevispaneele võib paigaldada ka üksteise kohale, et saada kõrgem aed kui 2,03m. Spordiväjakute ümber paigaldatakse 2x 2,03m keevispaneeli, millega saadakse aia kõrguseks 4,06m. Erinevate kõrgutega kombineerides on võimalik saada aiale väga palju erinevaid kõrgusi.
Paneelaia puhul kasutatakse üldjuhul 40×60 nelikantposti, mille külge kinnitatakse paneel spetsiaalse klambriga. Kõrgemate aedade puhul kasutatakse 40×80 nelikantposti

 

Vaata tehtud töid galeriist.

Küsi pakkumist!


 

Rõdupiirdeid  valmistame vastavalt rõdumõõtmetele ja kliendi soovile -puidust, metallist, klaasist.

Küsi pakkumist!